Житомирська область,
селище Попільня
Сьогодні:
Пятниця, 29 Листопада
icon clock21.02.2023
icon eye294
Cуспільство

У наших захисників завдання найважче, а «Сігнет» допомагає їм в тилу

2022-й воєнний рік змусив бізнеси по-інакшому розставляти пріоритети. Просто функціонувати попри усі потрясіння – цього не достатньо. Більш важливо те, чи бере участь компанія у наближенні України до перемоги.


З огляду на нові виклики, «Сігнет-Центр» змінив пріоритети у питаннях корпоративної соціальної відповідальності. За словами генерального директора компанії, у 2022 році «Сігнет» продовжив робити соціальні внески та брати участь у важливих для сіл проєктах. Проте, в центрі уваги компанії постала допомога ЗСУ. Всього за минулий рік «Сігнет» спрямував 5,1 млн грн на допомогу українській армії, передав 15 транспортних засобів для її потреб.
– Всі домовленості, що були з громадами, залишилися. Ми їх виконували в рамках соціальних договорів. Проте досить великий об’єм засобів і зусиль ми скерували на армію. Закупляли спецобладнання, надавали техніку, генератори, запчастини тощо. Було чимало запитів і прохань від наших працівників, які служать у лавах ЗСУ, і ми жодному не відмовили. Крім того, ми ледве не щодня контактуємо із захисниками та їхніми сім’ями, слідкуємо за тим, чи забезпечені вони всім, і стараємось одразу підставити плече. У наших захисників завдання найважче, а ми повинні їм допомагати в тилу, – розповідає генеральний директор «Сігнет-Центр» Георгій Баришполь.
Окрім постійного спілкування з мобілізованими працівниками, «Сігнет» підтримує також їхні сім’ї. 
– У період жнив ми роздавали безкоштовно сім’ям наших мобілізованих працівників тюки соломи та цукор. Якщо колеги довго не виходять на зв’язок, ми телефонуємо їхнім родинам і запитуємо, чи все у них гаразд. У випадку поранення воїни отримують матеріальну допомогу від компанії. Працівники дуже вдячні, що про них не забувають. Часто надсилають фотозвіти і кажуть, що цінують підтримку роботодавця, – розповідає інженер з охорони праці «Сігнет-Центру» Тетяна Данилюк.
«Сігнет» також продовжив виплачувати заробітну плату мобілізованим працівникам попри те, що закон до цього вже не зобов’язує.
– Ми повинні підтримувати тих, хто захищає Україну. Щомісяця компанія спрямовує близько 1,2 млн грн на виплату заробітної плати нашим мобілізованим колегам. Загалом, відколи вступили в дію зміни до законодавства, які дозволяють компанії не зберігати середній заробіток за мобілізованими працівниками, “Сігнет” спрямував 6,6 млн грн, щоб усе-таки ці заробітні плати зберегти. Це найменше, що ми можемо зробити, аби підтримати людей на шляху до перемоги», – переконана директор з персоналу та комунікацій ТОВ “Сігнет Холдинг” Ольга Петренко.
Попри допомогу українській армії, компанія «Сігнет» підтримує дух незламності у громадах, виділяючи кошти на інфраструктуру, ремонт укриттів у школах, ремонти доріг та ін. У 2022 році з’явилася також нова стаття витрат – на бомбо-сховища при школах і дитсадках.
Начальник відділу землевпорядкування товариства «Сігнет-Центр» Олександр Байдусь: «У порівнянні із минулим роком потреби в регіоні не змінилися, а добавились навпаки. Зросли потреби на заклади освіти, адже у кожній школі до початку нового року мають бути бомбосховища».
Усього на проєкти корпоративної соціальної відповідальності у 2022 році «Сігнет» виділив 1,6 млн грн. Із них:
• 980 тис.грн – підтримка інфраструктури, покращення стану доріг;
• 392 тис. грн – допомога навчальним закладам, в тому числі облаштування бомбосховищ в них;
• 223 тис. грн – адресна допомога власникам земельних ділянок, що надали їх в оренду компанії.
– Компанія виділила кошти на утеплення фундаменту на суму 38 тис. грн, а також на заливку відмостки на суму 33 тис. грн у дитсадку «Сонечко». А садочку «Ялинка» спрямувала 36 тис. грн на встановлення воріт. 110 тис. гривень «Сігнет» виділив на ремонт школи у Макарівці. Сільська рада не мала змоги виділити кошти на заправку, то «Сігнет» з цим також нам допоміг. Товариство також придбало три глибинних насоси для подачі води на 41 тис. грн. Згодом ремонт насосів нам також оплатили. У селі Красногірка відкрився ФАП – компанія допомогла придбати нові двері. Це лише коротко про фінансову частину. А ще допомагали транспортом – надавали КамАЗи на вивезення сміття і трактори для зачистки території. Завдяки пропозиції фінансового контролера, тепер ми у селі маємо контейнери для сортування сміття, люди звикли сортувати, і село стало значно чистішим. «Сігнет» допомагав з перших днів війни попри воєнний стан і до кінця року, жодного разу не відмовили, – розповідає директор комунального підприємства при Андрушківській сільській раді Людмила Шинкаренко.
Окрім підтримки соціальних ініціатив, компанія у повному обсязі виконує усі податкові зобов’язання для наповнення як місцевих, так і Державного бюджету. Впродовж 2022 року сплатила понад 142,5 млн грн, що на 21 відсоток більше ніж минулого року. З них до Держбюджету – 84,5 млн грн. До місцевих бюджетів – 58,0 млн грн.
До Житомирського району компанія сплатила 26,3 млн грн податків. Сума виплаченої орендної плати по району становить 38,7 мільйона гривень.
– Податки є основним джерелом бюджетних надходжень країни, і відповідно джерелом її розвитку. Компанії, що ведуть бізнес прозоро та виконують свої обов’язки перед державою, забезпечують її соціально-економічну стабільність та суспільний добробут, – розповідає фінансовий контро-лер ТОВ “Сігнет-Центр” Алла Шпак.

Діана РЕДЬКА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.